Be Teknoloji Hakkında

Firmamız endüstriyel tesisler bazında elektrik, elektronik, otomasyon, mekanik işler ve enerji sektöründe proje-taahhüt hizmetleri vermek, teknik konularda ve ilgili mevzuata ve enerji piyasasına ilişkin danışmanlık hizmetleri sunmak amacıyla ticari hayatına başlamıştır.

Gerek ülkemizdeki gerekse de tüm dünyadaki sanayi, enerji, elektrik & elektronik, otomasyon, mekanik ve inşaat sektörlerine ilişkin tüm değişim ve gelişmeleri yakından takip ediyor, müşterilerimize ileri teknoloji, optimum maliyet, zamanında çözüm, yüksek verim ve mutlak kalite anlayışı ile çözüm önerileri sunuyoruz.

Bu kapsamda, sektörel bazda ihtiyaçları belirliyor, verimlilik projeleri, enerji etüdleri, lisans başvuruları, eğitim, tesis proje, mekanik, elektrik-elektronik ve otomasyon işlerinde önemli destek ve hizmetler sunarak müşterilerimizin stratejik iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet ilkesi ile işbirliği içinde olduğumuz tüm paydaşlarımızı da bu anlayış çerçevesinde seçiyor, müşterilerimize hak ettikleri desteği sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

MİSYON & VİZYON

Vizyonumuz

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı işbirliği içinde bulunmak, önemli bir çözüm merkezi ve stratejik iş ortağı olmak yolunda konumumuzu korumak ve konumumuzu her geçen gün daha da güçlendirmek, ulusal ölçekte olduğu kadar global çapta da hizmet sunabilen yüksek kalitede bir firma haline gelmektir.

Misyonumuz

  • Kaliteli ve üst seviye hizmet sunarak azami müşteri memnuniyeti sağlamak,
  • Müşterilerimize geniş perspektifte alternatif çözümler üretmek ve tecrübeye dayalı vizyon yaratmak,
  • Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak,
  • Dürüst, güvenilir, kaliteli ve aranılan bir işletme olmak.

Kalite Politikalarımız

Elektrik, elektronik, otomasyon, mekanik sistemleri, enerji piyasaları, inşaat ve savunma sanayi alanında ar-ge, proje, taahhüt ve danışmanlık faaliyetleri göstermekte olan şirketimiz, sektöründe lider bir kuruluş olarak, faaliyetlerini; kalite, çevre, iş sağlığı güvenliği ve enerji verimliliği önceliğinde, sürdürülebilir gelişmeyi felsefe kabul eden bir yaklaşımla, çağdaş ve yüksek teknoloji odaklı gerçekleştirmeyi kabul ve taahhüt etmektedir.

Şirketimiz, sahip olduğu İSG, Çevre, Enerji ve Kalite Politikaları çerçevesinde faaliyet göstermektedir ve tüm faaliyetlerinde de bu politikalarına uyduğunu garanti etmektedir.

SERTİFİKALAR

Serifikalarımız en kısa sürede yüklenecektir

BE TEKNOLOJİ INSTAGRAM’DA

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Elektrik, elektronik, otomasyon, mekanik sistemler, enerji piyasaları, inşaat ve savunma sanayi alanlarında proje, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri için bize ulaşın.

OFİS HATTI

+90 532 506 86 60

DESTEK HATTI

+90 532 506 86 60

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00 – 18:00

OFİS HATTI

+90 532 506 86 60

DESTEK HATTI

+90 532 506 86 60

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

9:00am – 6:00pm